Objímání, pohlazení, jemné hnětení pokožky, masírování a něžné doteky ženskou rukou jsou odzbrojujícím nástrojem, je to jedna z ženských zbraní, jak vyhladit konflikty, posílit a upevnit vzájemné mezilidské vazby, ať už se jedná o vztah ryze milenecký, anebo přátelský. 

Masáže prováděné hebkou ženskou dlaní dodávají energii, posilují imunitní systém, příznivě působí na krevní oběh a nervovou soustavu a samozřejmě mají pozitivní vliv na psychiku. Co když se ale tento úkon namísto dlaní provádí bosými chodidly?

Masírování tělesných partií chodidly nebývá běžným zvykem a součástí rehabilitačních masáží, ačkoli by to mohlo přinést až neočekávané výsledky. Byli si toho vědomi již lidé ve starověku, kteří laskání ploskami nohou považovali za milostný akt či předehru, a zda se v tomto duchu odehrávaly i tehdejší lázeňské procedury, se již nedozvíme. Můžeme však z techniky, nazývané poněkud konformním způsobem footjob , čerpat výhody, s nimiž se při běžných praktikách prováděných dlaněmi nesetkáte:

Chodidla jsou jako samet – kůže na ploskách nohou masérek v erotickém salónu je sametově hebká, navíc je co do plošného rozměru větší, než plocha dlaně, tím pádem jde o výrazně silnější prožitek rozkoše.

krásné nohy

Nohy jako erotický symbol – ženské nohy od hýždí a stehenních partií až po kotníky, prsty a chodidla jsou velmi sexy, takto je vnímá většina mužů a dokonce i žen. Je to dáno jejich symetrií a křivkami a jednotlivými proporcemi.

dívčí nožky

Barva plosek je barvou lásky – plosky chodidel mají výraznější barvu, nežli okolní pokožka, hrají oranžovými až růžovými odstíny a při pohledu na levé chodidlo připomíná jeho otisk pomyslné číslo sedm – 7. Sedmička je nejen šťastné číslo, ale i symbol vyššího duchovního principu a smyslu života.

Baví to i masérku – díky citlivým nervovým zakončením, jež jsou důvodem k tomu, že je většina z nás na chodidlech lechtivá, si samotného masérského aktu footjob Praha https://mataharisalon.cz/cs/foot-job užívá i dívka, která jej provádí. Právě to je jeden z důvodů, proč většina dívek v erotických salónech tuto proceduru miluje.