Samozřejmě, že v životě se nemusíte oblékat tak, jako to chodí na módních přehlídkách. Stačí si najít svůj styl a toho se držet. Jestliže nevíte, co je momentálně v módě, jak zkombinovat svoje doplňky s oblečením, můžete se inspirovat ostatními lidmi, které móda baví.
filmový pás
Fashion blogerky
Pokud máte Instagram máte téměř vyhráno. Na Instagramu najdete hodně fabion blogerek. Tyto dámy módu přímo milují a vy si tak můžete najít slečnu/paní, která má podobný styl jako vy a můžete se nechat inspirovat. Tyto Instagramové slečny dennodenně přidávají své outfity a tím se snaží inspirovat lidi, kteří je sledují. Jestliže nechcete sledovat nějaké lidi, které neznáte, můžete se pokusit na Instagramu vyhledávat outfity pod různými hastagy #. Například: #ootd, #outfitoftheday, #fashion, #fashionpost.
 
Katalogy/Časopisy
Téměř v každém ženském katalogu dnes najdete několik stran, kde jsou oblečené modelky, do různých outfitů. Vlastně se dá říci, že téměř na každé fotce v časopise, kde je nějak oblečená nějaká dáma, tak to může sloužit pro Vás jako inspirace. Existují ale i časopisy, které jsou na módu přímo zaměřené. Například: Elle, Luxury, Marianne, Vogue, InStyle. V těchto časopisech najdete samozřejmě i jiné věci, než jen módu, ale určitě se zde můžete pokochat outfity a třeba se Vám i nějaký zalíbí. Nejčastěji se v časopisu nachází módní novinky. Ne každá přicházející módní novinka se Vám ale musí líbit. Stále platí pravdilo: noste to, v čem se cítíte nejlépe!
modelky na přehlídce

Youtube
V dnešní době je na youtube hodně youtuberů a youtuberek, které se zajímají o módu. Dost často narazíte na různá videa, kde si slečny nakoupí oblečení z různých obchodů (dávají vám tedy i tip, kde si oblečení nakoupit), poté Vám ho ukáží na sobě a zrecenzují jej. Stačí na youtube vyhledávat videa s názvem: Haul, Outfit Diary, Fashion Guide, Outfity, Unboxing. Najdete zde spousty zahraničních i českých youtuberek, které se módě věnují.
 
Pinteres
Tuto aplikaci si stačí pouze stáhnout do mobilu a založit si na ní účet. Když zde začnete vyhledávat outfity, budou se Vám poté na hlavní stránce ukazovat hlavně fotografie s módou a oblečením. Aplikace sama rozpozná, jaké témata nejčastěji vyhledáváte a tak se Vám sama přizpůsobí. Plusem této aplikace je, že zde najdete fotografie snad všech témat v životě.