Koupě nemovitosti v zahraničí může být pro nás skvělý rekreační tah, ovšem můžeme na ní také vydělávat. Makléř nám zajistí pohodlný nákup.

Nákup nemovitosti v zahraničí

Skvělá reakce

Češi si často kupují nemovitost v zahraničí, protože třeba mít domeček u moře je sen spousty lidí a přeci jen, komu by se nelíbil. Jen si představte, že bydlíte v Česku a v letní sezóně si za jedete do Vaší nemovitostí na skvělou dovolenou. Vzhledem k tomu, že nemusíme platit žádnému ubytovacímu zatížení, tak tu klidně můžeme trávit hodně času a vše si přizpůsobit podle sebe, protože nemovitost je naše.

moderní dům

Taková relace na nás opravdu pozitivní vliv a po takovém odpočinku se budeme cítit skvěle. Také musíme myslet na to, kolik zážitků můžeme v cizině prožít, jenž nám už nikdy nikdo nesebere. Samozřejmě nemusí jít jen o destinaci blízko moře, protože někdo má radši hezkou přírodu. Vzhledem k volnému pohybu lidí v EU, kteří zde mají občanství a rychlosti letecké dopravy není s cestováním žádný problém, takže nemovitosti v EU jsou i pro občany naší země dostupné. Co se týče financí, tak ceny jsou samozřejmě individuální.

Investiční prvek

Pokud se podíváme na ceny nemovitostí, a to i u nás, tak jsou dost vysoko, kdy běžnému člověku trvá vydělat na vlastní bydlení klidně desítky let. Ceny za ně rozhodně neklesají, a proto spousta lidí bere nemovitosti jako investici. Z tohoto důvodu kupují také lidé nemovitosti v zahraničí, kdy v exotických destinacích se za ně dá vydělat pronájmem mnohem více peněz než u nás. Jak si takovou nemovitost koupit? I pro nás jako cizince to může být opravdu jednoduché, protože nám se vším pomůže makléř Marbella Centrummarbella. Ten se konkrétně zaměřuje na tuto nádhernou Španělskou destinaci, která je u turistů skutečně velmi oblíbená. Na výběr je skutečně spousta různých apartmánů a domů.

luxusní vila

Cena je vzhledem k lokalitě vyšší, ale již po první návštěvě sami uvidíte, že za to rozhodně stojí. K jakým účelům apartmán využijete je už čistě na Vás. Na webu kromě nabídky naleznete také kontakty, a proto můžete společnost kontaktovat a ona Vám se vším pomůže.